Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP

Рафаель Надаль про своє повернення в теніс: "Зараз я думаю, що я готовий, я вірю, що все складеться вдало"

Новини

Експерша ракетка світу і чемпіон 22 турнірів Grand Slam Рафаель Надаль прокоментував своє повернення в теніс після річної паузи
Рафаель Надаль про своє повернення в теніс: "Зараз я думаю, що я готовий, я вірю, що все складеться вдало"
- Я побоювався щось анонсувати, бо врешті-решт ідеться про цілий рік без виступів і перенесену операцію на стегні. Але що мене турбує найбільше, це не стегно, а все інше. Тому зараз я думаю, що я готовий, я вірю, я сподіваюся, що все складеться вдало. І що це дасть мені можливість насолодитися собою на корті. Минуло багато часу, тому я сподіваюся, що насамперед знову відчую ці нерви, цю ілюзію, ці страхи, ці сумніви.

Від себе я очікую, що не буде жодних очікувань. Ось така правда. Щоб я був здатний не вимагати від себе те, що я вимагав від себе протягом усієї кар'єри. Я вважаю, що зараз для мене настав інший момент, це інша ситуація, це невивчена територія. Я зрозумів, що відбувалося протягом мого життя: я вимагав від себе максимум. А зараз я дійсно сподіваюся, що не буду цього робити. Не вимагатиму максимуму, а сприйматиму речі такими, якими вони є, що спочатку буде дуже важко, і що я дам собі необхідний час, і що пробачу собі, якщо на початку щось піде не так, бо дуже великі шанси, що так і станеться. Але при цьому я також знаю, що за умови правильного бачення і налаштування, фізичний компонент також може покращитися не в якійсь довгостроковій перспективі.

• Тоні Надаль: "Рафаель не хоче йти з тенісу травмованим"

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  5/12/23 19:00  Переглядів: 2 475   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.