Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP

Глава ATP - про створення окремого Туру: "Ми всі прагнемо до того, щоб теніс був сильнішим і розвивався, громадянська війна тут не допоможе"

Новини

Голова Асоціації тенісистів професіоналів Андреа Гауденці прокоментував чутки про переговори, які можуть призвести до створення окремого Туру
Глава ATP - про створення окремого Туру: "Ми всі прагнемо до того, щоб теніс був сильнішим і розвивався, громадянська війна тут не допоможе"
"Я думаю, що протягом останніх чотирьох років я дуже голосно заявляв про те, що нам потрібно знайти спосіб працювати разом. Що б не говорили журналісти у своїх статтях на цю тему, це, безумовно, концепція фокусування на преміальному продукті, що тільки підкреслює той факт, що "мейджори", "Мастерси" разом узяті, є дуже потужною пропозицією для споживачів, преміальним продуктом. Із цим я згоден на всі 100 відсотків.

Однак, я повторюся: всі тенісні організації повинні об'єднатися і знайти рішення. Окремий або конкуруючий тур тільки створить ще більший поділ і, отже, швидше знищить цінність тенісу, а не створить її.

Я на 100 відсотків за єдність і за пошук рішень під час бесід в одній кімнаті. Я твердо переконаний, що, перебуваючи разом, ми можемо домовитися про набагато більше, ніж навіть можемо припустити. Адже в кінцевому підсумку ми єдині. Ми всі прагнемо до того, щоб теніс був сильнішим і розвивався. Ми на одному боці, ми в одній команді - це і є командний теніс. Громадянська війна тут не допоможе".

• ЗМІ: WTA наприкінці грудня може оголосити про підписання контракту з Саудівською Аравією на проведення Підсумкового чемпіонату

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: thenationalnews.com


 

Додано admin:  7/12/23 21:45  Переглядів: 2 570   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.