Світовий теніс / Видео

Матч на турнірі у Брісбені був перерваний через отруйну змію на корті (ВІДЕО)

Сьогодні під час зустрічі в рамках першого раунду кваліфікації на турнірі ATP 250 у Брісбені між Домініком Тімом з Австрії та місцевим тенісистом Джеймсом Маккейбом сталася неординарна подія.

Повідомляється, що у першому сеті один із глядачів, який сидів у першому ряду на протилежній до гравців стороні, серед проводів помітив змію. Тільки після закінчення першого сету на корт було викликано спеціальну службу, яка намагалася її зловити. Через це матч було перервано на 40 хвилин.

Пізніше стало відомо, що це була східна коричнева змія, яка вважається однією з найотруйніших у світі.

Домінік Тім виграв матч із рахунком 2:6, 7:6(4), 6:4. У другому сеті австрієць поступався 3:5 і відіграв три матчболи поспіль.