Гонконг. 18-річний Шан Цзюньчен вперше зіграє у чвертьфіналі турніру ATP, Руусувуорі вперше переміг Хачанова

На турнірі АТР 250 у Гонконзі відомі дві чвертьфінальні пари
Bank of China Hong Kong Tennis Open - ATP 250
Гонконг, Китай • 1-7 січня • хард • $739,945

Друге коло
Френсіс Тіафо (США, 3) - Міомір Кецмановіч (Сербія) 6:3, 7:6(4)
Шан Цзюньчен (Китай, WC) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) 6:7(5), 7:6(2), 7:6(2)
Павло Котов (-) - Лоренцо Музетті (Італія, 6) 6:4, 6:3
Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Карен Хачанов (-, 2) 7:6(2), 2:6, 6:2

Шан Цзюньчен і Ботік ван де Зандсхулп провели поки що найдовший матч сезону. Китайський тенісист здобув перемогу за 3,5 години. Для нього це четвертий успіх проти суперника з топ-50. 18-річний Шан Цзюньчен уперше зіграє у чвертьфіналі турніру АТР і зустрінеться з Френсісом Тіафо, якому програв обидва очних поєдинки.

Еміл Руусувуорі вперше за три зустрічі зумів перемогти Карена Хачанова. Фінський тенісист 11-й раз у кар'єрі виграв матч проти суперника з топ-20. За місце в півфіналі Руусувуорі зіграє проти ще одного "нейтрального" тенісиста Павла Котова, у якого виграв обидва очних поєдинки у 2019 році.