Кароліна Плішкова (Чехія, 16) - Наомі Осака (Японія, WC) 3:6, 7:6(4), 6:4
Клара Бюрель (Франція) - Ангеліна Калініна (Україна, 12) 6:4, 6:1
Вікторія Азаренко (-, 8) - Анна Калинська (-) 6:1, 7:6(6)
Хулія Ріера (Аргентина, Q) - Катерина Александрова (-, 7) 6:3, 6:4
Лінда Носкова (Чехія) - Сорана Кирстя (Румунія, 10) 6:4, 4:6, 6:4
Арина Родіонова (Австралія, WC) - Софія Кенін (США, 14) 7:5, 7:6(7)
Мірра Андрєєва (-) - Людмила Самсонова (-, 4) 6:2, 6:1
Вероніка Кудерметова (-, 6) - Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина) 6:2, 6:3
Анастасія Потапова (-, 11) - Дар'я Севілл (Австралія, WC) 6:4, 3:6, 6:4
Елізе Мертенс (Бельгія, 13) - Слоан Стівенс (США) 2:6, 6:1, 6:1
Олена Рибакіна (Казахстан, 2) - Олівія Гадецкі (Австралія, Q) 6:4, 6:1

+

Магда Лінетт перервала свою серію поразок, яка складала сім матчів. Востаннє полька вигравала матч на початку жовтня, коли вийшла до третього кола на турнірі WTA 500 у Пекіні.

Кароліна Плішкова виграла десятий матч поспіль у Брісбені. Зазначимо, що у 2019 та 2020 роках чешка ставала чемпіонкою цього турніру. Також Плішкова вигравала тут титул у 2017 році.

Олена Остапенко повела з рахунком 3-2 в очних зустрічах із Камілою Джорджі. Три із цих п'яти матчів проходили на трав'яному покритті. Далі латвійка зіграє проти Кароліни Плішкової: тенісистки зустрічалися десять разів та здобули по п'ять перемог.

Хулія Ріера (№137) вперше виступає на турнірі WTA 500 та записала до своого активу дебютну перемогу над суперницею з топ-30 світового рейтингу.

Арина Родіонова (№113) у другому матчі поспіль змогла обіграти тенісистку з топ-50. Загалом в активі австралійки п'ять таких перемог за всю кар'єру.

Пари суперниць у третьому колі: Соболенко - Чжу, Лінетт - Касаткіна, Остапенко - Плішкова, Лінетт - Азаренко, Ріера - Носкова, Родіонова - Андрєєва, Кудерметова - Севілл, Мертенс - Рибакіна.