Аделаїда. Дрейпер і Яррі відіграли матчболи на шляху до чвертьфіналу, Пол, Корда і Музетті виграли у двох сетах

Результати третього ігрового дня на турнірі в Аделаїді
Adelaide International - ATP 250
Аделаїда, Австралія • 8-13 січня • хард • $739,945
Чинний чемпіон: Квон Сун Ву (Південна Корея)

Друге коло
Томмі Пол (США, 1) - Алекс Болт (Австралія, Q) 6:3, 6:2
Джек Дрейпер (Велика Британія) - Міомір Кецманович (Сербія) 5:7, 7:6(9), 7:6(7) - відіграв 2 матчболи
Лоренцо Музетті (Італія, 4) - Джордан Томпсон (Австралія) 6:4, 6:1
Олександр Бублик (Казахстан, 8) - Ден Еванс (Велика Британія) 4:6, 6:2, 6:1

Крістофер О'Конелл (Австралія, WC) - Олександр Шевченко (-) 6:3, 6:1
Себастьян Корда (США, 3) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:4, 7:6(10)
Їржі Легечка (Чехія, 7) - Душан Лайович (Сербія) 7:5, 4:6, 6:3
Ніколас Яррі (Чилі, 2) - Маттео Арнальді (Італія) 6:7(5), 7:6(7), 6:4 - відіграв 1 матчбол

Джек Дрейпер втретє зіграв проти Міоміра Кецмановіча і вдруге його обіграв. Британський тенісист поступався сетом і брейком і відіграв два матчболи на тай-брейку другої партії. На тай-брейку вирішального сету Дрейпер зумів відігратися з рахунку 2:5. У чвертьфіналі британець зіграє проти 14-ї ракетки світу Томмі Пола, якого переміг рік тому на цьому ж турнірі, але в другому колі.

Ніколас Яррі і Маттео Арнальді вдруге зустрілися один з одним і другу перемогу святкував чилієць. Цікаво, що в їхній першій зустрічі, яка відбулася наприкінці вересня минулого року в Пекіні, було зафіксовано практично ідентичний рахунок (Яррі тоді переміг 6:7, 7:6, 6:3), при цьому чилієць тоді також відіграв матчболи. У чвертьфіналі Ніколас Яррі зустрінеться з чехом Їржі Легечкою, з яким обмінявся перемогами 2021 року.