Окленд. Табіло виграв свій дебютний титул ATP і дебютує в топ-50

Чилійський тенісист виграв титул на турнірі АТР 250 в Окленді
Окленд, Нова Зеландія • 8-13 січня - хард • $739,945
Чинний чемпіон: Рішар Гаске (Франція)

Фінал
Алехандро Табіло (Чилі, Q) - Таро Даніель (Японія) 6:2, 7:5

26-річний Алехандро Табіло вдруге зіграв у фіналі турніру АТР і завоював свій дебютний титул. Чилійський тенісист виграв другий турнір, у якому брав участь - наприкінці листопада минулого року він став чемпіоном на "челленеджері" в Бразилії. При цьому на обох турнірах Табіло стартував у кваліфікації.

FR: Таро Даніель (Японія) 6:2, 7:5

За свій виступ в Окленді Алехандро Табіло заробив $100,640 призових і 250 рейтингових очок. У світовій класифікації чилієць у понеділок дебютує в топ-50, піднявшись на 49-те місце (+33).

Японець Таро Даніель вдруге зіграв у фіналі турніру АТР і зазнав другої поразки. В Окленді він заробив $58,705 призових і 165 рейтингових очок. У понеділок він також оновить свій рейтинговий рекорд, посівши 58-е місце (+16).