Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Буено завоював титул, стартувавши у кваліфікації, Вашеро виграв другий "челленджер" поспіль

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, що проходили минулого ігрового тижня

Bangkok Open 2 - ATP Challenger 75
Нонтхабурі, Таїланд • 8-13 січня • хард • $82,000
Чинний чемпіон: Артур Казо (Франція)
Сітки турніру: кваліфікація - одиночний розряд - парний розряд

Фінал
Валентен Вашеро (Монако, №219) - Мануель Гінар (Франція, №323) 7:5, 7:6(5)
25-річний Валентен Вашеро виграв другий поспіль титул у Бангкоку. В активі Валентена тепер три титули ATP Challenger у кар'єрі. Тенісист із Монако в оновленому рейтингу піднявся на найвищу в кар'єрі 172-у позицію (+47) і заробив $11,200 призових.

Oeiras Indoor 2 - ATP Challenger 75
Оейраш, Португалія • 8-13 січня • хард (зал) • €74,825
Чинний чемпіон: Артур Фіс (Франція)

Фінал
[8] Леандро Рієді (Швейцарія №320) - [6] Мартін Дамм (США, №255) 7:6(6), 6:2

21-річний Леандро Рієді завоював перший з 2022-го року і третій у кар'єрі титул серії "челленджер". За весь турнір швейцарець не програв жодного сету. Перемога в Оейраші принесла тенісистові $10,200 призових і 75 рейтингових очок. У рейтингу АТР він піднявся на 250-ту позицію (+70).

AAT DE TCA 1 - ATP Challenger 50 AAT DE TCA 1 - ATP Challenger 50
Буенос-Айрес, Аргентина - 8-14 січня - ґрунт - $41,000
Чинний чемпіон: Тьягу Зайбот Вілд (Бразилія)

Фінал
[Q] Гонсало Буено (Перу, №415) - [Q] Дмитро Попко (Казахстан, №417) 6:4, 2:6, 7:6(4)

19-річний Гонсало Буено виграв другий "челленджер" у кар'єрі. У фінальному поєдинку перуанець відіграв три матч-боли у представника Казахстану Дмитра Попка. Обидва тенісисти дійшли до фіналу подолавши кваліфікацію. Перемога в Буенос-Айресі принесла переможцю турніру $5,660 призових і 50 рейтингових очок. У рейтингу АТР Буено посідає рекордне для себе 322-е місце (+93).