Світовий теніс / WTA

Лінц. Остапенко відіграла матчбол Таусон і виграла 10-й матч у сезоні, Мертенс і Бюрель пройшли до чвертьфіналу

Підсумки четвертого ігрового дня на турнірі WTA 500 в Австрії
Upper Austria Ladies Linz - WTA 500
Лінц, Австрія • 29 січня - 4 лютого • хард (зал) • $922,573
Чинна чемпіонка: Анастасія Потапова (-)

Друге коло

Олена Остапенко (Латвія, 1/WC) - Клара Таусон (Данія, Q) 3:6, 6:4, 7:6(7) - відіграла 1 матчбол
Елізе Мертенс (Бельгія, 4) - Лучія Брондзетті (Італія) 6:1, 6:3
Клара Бюрель (Франція) - Катержина Синякова (Чехія) 6:3, 5:7, 6:4
Донна Векич (Хорватія, 3) - Даяна Ястремська (Україна) 6:1, 6:1
Анастасія Потапова (-, 5) - Елізабетта Коччаретто (Італія) 2:6, 7:6(9), 7:5 - відіграла 2 матчболи

Олена Остапенко взяла реванш у Клари Таусон за поразку на турнірі в Люксембурзі 2021 року. Латвійська тенісистка у вирішальному сеті поступалася 3:5 і не дала суперниці подати на матч у дев'ятому геймі, відігравши один матчбол. Поєдинок тривав майже 2,5 години. Для Остапенко це була десята перемога цього року. У чвертьфіналі Остапенко зіграє проти британки Джоді Баррейдж.