Монпельє. Уперше в історії турніру четверо лідерів посіву зіграють у півфіналі

На турнірі АТР 250 у Франції визначилися учасники півфінальної стадії

Чвертьфінал
Хольгер Руне (Данія, 1/WC) - Майкл Ммо (США) 7:6(6), 6:4
Борна Чорич (Хорватія, 4) - Флавіо Коболлі (Італія) 6:3, 6:4
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 3) - Гарольд Майо (Франція, WC) 7:5, 6:1
Олександр Бублик (Казахстан, 2 - Олександр Шевченко (Казахстан, 6) 4:6, 6:3, 6:4

Уперше в історії турніру в півфіналі зіграють чотири лідери посіву. Минулого року таке сталося лише на трьох турнірах АТР: Бостад, Відень і ATP Finals.

20-річний Хольгер Руне проведе свій 16-й півфінал на рівні АТР-туру і боротиметься за свій 10-й фінал. У цьому сезоні датчанин уже зіграв в одному фіналі - на турнірі в Брісбені.

Борна Чорич 22-й раз зіграє в півфіналі турніру АТР. Хорватський тенісист 8 разів грав у фіналі і спробує перервати свою серію з чотирьох поразок у півфінальних поєдинках. Востаннє хорват грав у титульному матчі на "Мастерсі" в Цинциннаті в серпні 2022 року (став чемпіоном змагань).

Фелікс Оже-Альяссім 26-й раз пройшов до півфіналу на турнірі АТР і боротиметься за свій 14-й фінал. Минулого року канадець двічі добирався до цієї стадії - на турнірах у Досі (програв) і в Базелі (виграв титул у підсумку). За місце у фіналі Оже-Альяссім зіграє проти Олександра Бублика, у якого виграв два з трьох очних поєдинки (востаннє зустрічалися 2022 року).

Олександр Бублик вдруге в сезоні (Аделаїда) і 15-й раз у сезоні зіграє в півфіналі турніру АТР. Казахстанський тенісист спробує вийти у свій 10-й фінал на цьому рівні.