Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
Transylvania Open - WTA 250 Клуж-Напока, Румунія • 5-11 лютого • хард (зал) • $267,082 Чинна чемпіонка: Тамара Корпач (Німеччина) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд • Transylvania Open - жіночий тенісний турнір, який пройде на критих хардових кортах. Це буде четвертий розіграш турніру. Він пройде на BT Arena в Клуж-Напоці, Румунія, з 5 по 11 лютого 2024 року. • Офіційний м'яч турніру - Dunlop Fort All Court. • З чемпіонок минулих років цього сезону в Клуж-Напоці зіграють: Тамара Корпач (2023) і Анна Блінкова (2022). Одиночний розряд[/b] Wild card від організаторів отримали: Андрея Міту (Румунія) Міріам Булгару (Румунія) Анка Тодоні (Румунія) ТОП-9 сіяних і їхні перші суперники: 1. Аранча Рус (Нідерланди) - Грет Міннен (Бельгія) 2. Тат'яна Марія (Німеччина) - Бай Чжуосюань (Китай) 3. Анна Блінкова (-) - кваліфаєрка 4. 5. Елізабетта Коччаретто (Італія) - кваліфаєрка 6. Еліна Аванесян (-) - Тамара Корпач (Німеччина) 7. Вікторія Томова (Болгарія) - Каміла Осоріо (Колумбія) 8. Ана Богдан (Румунія) - Аліша Паркс (США) 9. Надя Подороска (Аргентина) - Клара Таусон (Данія) Очки та призові: R1: 1 очко / $2,890 R2: 30 очок / $4,040 QF: 54 очки / $6,608 SF: 98 очок / $11,610 FR: 163 очки / $20,830 W: 250 очок / $35,520
Парний розряд Wild card від організаторів отримали: Жаклін Крістіан/Андрея Міту (Румунія) Мара Гає/Анка Тодоні (Румунія) ТОП-4 сіяних та їхні суперники 1. Ері Ходзумі/Макото Ніномія (Японія) - Оксана Калашникова/Саманта Маррей Шаран (Грузія/Велика Британія) 2. Вікторія Грунчакова/Олександра Панова (Словаччина/-) - Ана Богдан/Надя Подороска (Румунія/Аргентина) 3. Інгрід Гамарра Мартінс/Яна Сізікова (Бразилія/-) - Аміна Аншба/Яніна Вікмаєр (-/Бельгія) 4. Анна Бондар/Кімберлі Ціммерманн (Угорщина/Бельгія) - Сара Еррані/Аранча Рус (Італія/Нідерланди) Очки та призові: R1: 1 очко / $1,900 QF: 54 очки / $2,470 SF: 98 очок / $4,140 FR: 163 очки / $7,210 W: 250 очок / $12,820 Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться