Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Родіонов переміг Накашиму у фіналі і завоював свій сьомий титул, Джасіка вдруге виграв турнір в Австралії

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, що проходили минулого ігрового тижня

Koblenz Open - ATP Challenger 100
Кобленц, Німеччина • 29 січня - 4 лютого • хард (зал) • €120,950

Фінал
[1] Юрій Родіонов (Австрія, №108) - [2] Брендон Накашима (США, №96) 6:7(7), 6:1, 6:2

24-річний Юрій Родіонов виграв свій сьомий "челленджер" у кар'єрі. По ходу турніру австрієць програв лише один сет. Цей успіх приніс Родіонову $16,550 призових і 100 очок, які допомогли піднятися на найвищу в кар'єрі 89-ту позицію (+19) у рейтингу ATP.

Brasil Tennis Challenger - ATP Challenger 75
Пірасікаба, Бразилія • 29 січня - 4 лютого • ґрунт • $82,000

Фінал
[2] Каміло Уго Карабельї (Аргентина №149) - [1] Федеріко Корія (Аргентина, №103) 7:5, 6:4

24-річний Каміло Уго Карабельї не програв жодного сету на шляху до свого п'ятого титулу серії "челленджер". Починаючи з 2021 року аргентинець виграє мінімум один титул цієї категорії в сезоні. Ця перемога принесла тенісистові $11,200 призових і 75 рейтингових очок. У рейтингу АТР він піднявся на 135-ту позицію (+14).

+

Cleveland Open - ATP Challenger 75
Клівленд, США • 29 січня - 4 лютого • хард (зал) • $82,000

Фінал
[5] Патрік Кіпсон (США, №185) - Ітан Квінн (США, №337) 4:6, 6:3, 6:2

24-річний Патрік Кіпсон виграв третій "челленджер" у кар'єрі (усі за останні сім місяців), зігравши третій фінал. Перемога в Клівленді принесла американцеві $11,200 призових і 75 рейтингових очок. Завдяки цьому Кіпсон оновив особистий рекорд у рейтингу АТР, піднявшись на 27 позицій і розташувавшись на 158-му місці.

HCi Burnie International 1 - ATP Challenger 75
Берні, Австралія • 29 січня - 4 лютого • хард • $82,000

Фінал
Омар Джасіка (Австралія, №293) - Алекс Болт (Австралія, №291) 6:2, 6:7(2), 6:3

26-річний Омар Джасіка завоював свій другий титул серії "челленджер" і перший з 2017 року. Що цікаво, свій дебютний трофей Ясіка виграв також у Берні. На шляху до титулу, Джасіка здобув найрейтинговішу перемогу в кар'єрі, здолавши чинного чемпіона і 74-у ракетку світу Рінкі Хіджикату в другому раунді. Перемога на HCi Burnie International 1 принесла тенісистові $11,200 призових і 75 рейтингових очок. Це дозволило Омару піднятися на 230-ту позицію (+63) рейтингу ATP.