Світовий теніс / WTA

Клуж-Напока. Еррані та Севастова вперше з 2021 року зіграють у чвертьфіналі турніру WTA

На турнірі WTA 250 у Румунії зіграно всі матчі другого кола
Transylvania Open - WTA 250
Клуж-Напока, Румунія • 5-11 лютого • хард (зал) • $267,082
Чинна чемпіонка: Тамара Корпач (Німеччина)

Друге коло
Аранча Рус (Нідерланди, 1) - Алізе Корне (Франція, Q) 4:6, 6:4, 6:0
Ана Богдан (Румунія, 8) - Еріка Андрєєва (-, Q) 6:4, 6:4
Жаклін Крістіан (Румунія) - Клара Таусон (Данія) 6:4, 6:0
Анастасія Севастова (Латвія, SR) - Еліна Аванесян (-, 6) 6:2, 6:7(5), 2:0 відмова

Гаррієт Дарт (Велика Британія, Q) - Елізабетта Коччаретто (Італія, 5) 7:5, 5:7, 6:3
Нурія Паррісас Діас (Іспанія) - Анна Блінкова (-, 3) 6:1, 3:6, 6:4
Кароліна Плішкова (Чехія) - Каміла Осоріо (Колумбія) 6:2, 6:1
Сара Еррані (Італія) - Тетяна Марія (Німеччина, 2) 6:0, 6:1

36-річна Сарра Еррані має стовідсоткову переможну серію проти Тетяни Марії перемігши її у всіх п'яти очних поєдинках. Італійська тенісистка вперше з липня 2021 року вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Для неї це буде 84-й матч на цій стадії. Востаннє Сара Еррані грала в півфіналі на рівні WTA-туру в жовтні 2017 року. Далі італійка зіграє проти Кароліни Плішкової, з якою востаннє перетиналася на тенісному корті у 2015 році (рахунок їхнього особистого протистояння 1-1).

Анастасія Севастова вперше з червня 2021 року зіграє у чвертьфіналі турніру WTA. Нагадаємо, що в грудні 2022 року тенісистка народила доньку. 33-річна латвійка побореться за свій 19 півфінал на рівні туру в поєдинку проти румунки Жаклін Крістіан.

27-річна Гаррієт Дарт вп'яте в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі WTA. Тенісистка з Великої Британії спробує вперше пройти до півфіналу на цьому рівні в матчі проти іспанки Нурії Паррісас Діас. Дівчата грали одна з одною чотири рази і здобули по дві перемоги.