Світовий теніс / WTA

Клуж-Напока. Богдан здобула вольову перемогу над першою сіяною, Дарт вперше вийшла до 1/2 фіналу у WTA-турі

На турнірі WTA 250 у Румунії відбулися чвертьфінальні матчі
Transylvania Open - WTA 250
Клуж-Напока, Румунія • 5-11 лютого • хард (зал) • $267,082
Чинна чемпіонка: Тамара Корпач (Німеччина)

Чвертьфінал

Ана Богдан (Румунія, 8) - Аранча Рус (Нідерланди, 1) 3:6, 7:6(6), 7:6(5)
Жаклін Крістіан (Румунія) - Анастасія Севастова (Латвія) 6:3, 7:5
Гарріет Дарт (Велика Британія, Q) - Нурія Паррісас Діас (Іспанія) 6:3, 6:2
Кароліна Плішкова (Чехія) - Сара Еррані (Італія) 6:2, 6:0

+

Ана Богдан уперше з жовтня 2022 року вийшла до півфіналу на турнірі WTA. Сьогодні румунка у вирішальному сеті змогла відігратися з рахунку 4:2 на користь суперниці. Загалом для Богдан це буде восьмий півфінал на рівні Туру, в якому вона зустрінеться із Жаклін Крістіан. Румунка проведе третій півфінал у WTA та, як і Богдан, спробує вдруге вийти до фіналу. Торік у румунському протистоянні, яке відбулося на турнірі WTA 125 у Пармі, сильнішою була Богдан.

Гарріет Дарт взяла реванш у Нурії Паррісас Діас за поразку у січні у фінальному матчі на турнірі WTA 125 у Канберрі. Британка виграла у Клуж-Напоці п'ятий матч поспіль і вперше пробилася до півфіналу турніру WTA. За свій дебютний фінал Дарт боротиметься з Кароліною Плішковою, для якої це буде перший півфінал із серпня 2022 року (WTA 1000 у Торонто). Чешка веде 2-0 у рахунку особистих зустрічей з Дарт - минулого року вони грали одна проти одної у кваліфікації турніру WTA 500 у Досі.