Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

"Ми вирішили, що в нас немає іншого виходу". Організатори виставкового турніру в Осло пояснили дискваліфікацію Гаеля Монфіса

З'явилося офіційне роз'яснення щодо дискваліфікації Гаеля Монфіса на виставковому турнірі тенісної ліги The Ultimate Tennis Showdown
"Ми вирішили, що в нас немає іншого виходу". Організатори виставкового турніру в Осло пояснили дискваліфікацію Гаеля Монфіса
"Учора в роздягальні між Гаелем Монфісом і супервайзером турніру Стефаном Апостолу сталася грайлива перепалка, внаслідок якої супервайзер отримав невелику травму.

Ми на 100% впевнені, що з боку Гаеля не було жодного злого наміру, але оскільки офіційна особа отримала травму, нехай і незначну, ми вирішили, що у нас немає іншого виходу, окрім як дискваліфікувати Гаеля.

Гаель погодився з дискваліфікацією, і вони з супервайзером розлучилися на дружніх умовах. Побачимося наступного разу, Гаель", - написали у своєму прес-релізі організатори тенісної ліги UTS.

Французький тенісист Гаель Монфіс наступного тижня виступить на турнірі АТР 500 у Роттердамі, де двічі ставав чемпіоном.

+


 

Додано admin:  10/02/24 17:10  Переглядів: 9 211   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач Онлайн
    Мимопопадал 10 лютого 2024 20:48

    Игривая перепалка, хлопок и задымление.

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.