Світовий теніс / WTA

Доха. Сенсаційна перемога Синякової над третьою ракеткою світу, Осака зіграє проти Цуренко за місце в 1/4 фіналу

Леся Цуренко (Україна) - Онс Жабер (Туніс, 4) 6:3, 6:2
Наомі Осака (Японія) - Петра Мартич (Хорватія) 6:3, 7:6(9)
Кароліна Плішкова (Чехія) - Анастасія Потапова (-) 6:1, 5:7, 6:4
Лінда Носкова (Чехія) - Марія Саккарі (Греція, 7) 3:6, 7:6(2), 7:5
Чжен Ціньвень (Китай, 5) - Магда Лінетт (Польща) 6:2, 2:6, 6:3
Лейла Фернандес (Канада) - Паула Бадоса (Іспанія, WC) 0:6, 6:2, 6:3
Емма Наварро (США, 16) - Елізе Мертенс (Бельгія) 6:1, 6:3
Олена Рибакіна (Казахстан, 3) - Чжу Лінь (Китай) 6:2, 6:1
Анастасія Павлюченкова (-) - Марта Костюк (Україна) 2:1 (відмова)
Даніель Коллінс (США, Q) - Марі Боузкова (Чехія) 6:4, 7:5
Катержина Синякова (Чехія) - Коко Гауфф (США, 2) 6:2, 6:4

+

Наомі Осака зустрінеться з Лесею Цуренко у третьому колі турніру в Досі. Раніше японка двічі грала проти української тенісистки на рівні Туру: у 2018 році виграла у чвертьфіналі US Open, а на старті сезону-2019 поступилася у півфіналі турніру WTA 500 у Брісбені.

Кароліна Плішкова виграла вже сьомий матч поспіль і спробує втретє вийти до чвертьфіналу турніру в Досі. Нагадаємо, що в неділю чешка стала чемпіонкою на турнірі WTA 250 у Клуж-Напоці.

Лінда Носкова (№28 WTA) здобула п'яту в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-10 і стане наступною суперницею Плішкової. Чешки раніше не грали одна проти одної.

Катержина Синякова (№42 WTA) записала до свого активу другу перемогу у семи зустрічах проти Коко Гауфф і вп'яте змогла обіграти тенісистку з топ-5 рейтингу. Далі чешка зіграє проти Даніель Коллінс (1-1).