Світовий теніс / WTA

Доха. Плішкова продовжила свою переможну серію, Фернандес та Коллінс вийшли до чвертьфіналу

+

Іга Швьонтек третій рік поспіль вийшла до чвертьфіналу на турнірі в Досі. Попередні два сезони полька ставала тут чемпіонкою. Наступною суперницею Швьонтек буде Вікторія Азаренко, яку вона вже двічі обігрувала у 2022 році: у чвертьфіналі турніру WTA 500 в Аделаїді та третьому колі турніру WTA 1000 у Римі. У 2020 році Іга зазнала поразки від Азаренко у третьому колі US Open.

Кароліна Плішкова виграла восьмий матч поспіль, і востаннє чешка здобувала стільки перемог у 2019 році, коли стала чемпіонкою на турнірі WTA 500 в Істборні та дійшла до четвертого кола на Вімблдоні. Нагадаємо. що минулого тижня Плішкова виграла титул WTA 250 у Клуж-Напоці. За вихід до півфіналу Кароліна боротиметься з Наомі Осакою, яку обіграла минулого місяця на турнірі WTA 500 у Брісбені. Загалом чешка веде 4-2 в очних зустрічах з японською тенісисткою.

Лейла Фернандес (№38 WTA) здобула шосту перемогу над суперницею з топ-10 рейтингу та проведе другий чвертьфінал на турнірі WTA 1000: минулого сезону вона зіграла на цій стадії у Гвадалахарі. Далі канадка вперше зіграє проти четвертої ракетки світу Олени Рибакіної.

Даніель Коллінс вийшла вперед у рахунку особистих зустрічей із Катержиною Синяковою (2-1) і виграла п'ятий матч поспіль. Для американки це буде четвертий чвертьфінал на турнірах WTA 1000, у якому вона боротиметься за свій другий півфінал на цьому рівні. Коллінс перемогла Анастасію Павлюченкову у всіх трьох попередніх матчах проти неї.