Делрей-Біч. Фрітц успішно почав захист титулу, Кіпсон вперше зіграє у чвертьфіналі турніру ATP

Патрік Кіпсон (США, WC) - Констан Лестьєнн (Франція) 6:4, 6:4

Тейлор Фрітц, посіяний під першим номером, успішно розпочав свій захист титулу на турнірі Delray Beach Open, здолавши португальця Нуно Боржеша. Наступним суперником дев'ятої ракетки світу буде австралієць Рінкі Хіджіката, який боротиметься за свою першу перемогу над гравцем із Топ-10 (поки статистика 0-5).

24-річний Патрік Кіпсон переміг француза Констана Лестьєна у двох сетах. До початку тижня володар wild card не мав жодної перемоги в основній сітці турніру ATP. Тепер Кіпсон вийшов у свій перший чвертьфінал ATP-туру. У наступному раунді Патрік гратиме проти фіналіста Далласа Маркоса Гірона, який другий тиждень поспіль переміг Адріана Маннаріно.