Буенос-Айрес. Алькарас успішно розпочав захист титулу, Корія переміг минулорічного фіналіста

На турнірі АТР 250 в Аргентині відомі всі учасники чвертьфінальних матчів
Argentina Open - ATP 250
Буенос-Айрес, Аргентина • 12-18 лютого • грунт • $728,185
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Друге коло
Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Каміло Уго Карабельї (Аргентина, Q) 6:2, 7:5
Андреа Вавассорі (Італія, Q) - Ласло Дьєре (Сербія, 7) 6:4, 7:5
Себастьян Баес (Аргентина, 5) - Лучано Дардері (Італія, SE) 6:4, 7:5
Федеріко Корія (Аргентина, SE) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) 6:2, 4:6, 6:3

Друга ракетка світу Карлос Алькарас виграв свій перший матч після поразки у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії. Для першого сіяного турніру це 28 перемога в 31 матчі на ґрунті починаючи з 2023 року. За вихід у чвертьфінал він зустрінеться з Андреа Вавассорі, який розпочав турнір із кваліфікації.

31-річний Федеріко Корія переміг другого сіяного і торішнього фіналіста турніру Кемерона Норрі. Для аргентинця ця перемога стала четвертою над гравцем із топ-20 (і першою з 2022 року). Для Норрі ця поразка стала лише другою в його останніх 14 стартових матчах на ґрунті. У чвертьфіналі Корія зустрінеться зі своїм співвітчизником Себастьяном Баесом, який обіграв чемпіона турніру в Кордові Лучано Дардері, перервавши його шестиматчеву переможну серію. Корія і Баес проведуть третій очний поєдинок - раніше вони обмінялися перемогами у 2022 і 2023 роках.