Роттердам. Де Мінор 15-й раз у кар'єрі зіграє у фіналі турніру ATP після перемоги над Димитровим

На турнірі ATP 500 у Нідерландах визначився перший учасник фіналу
ABN AMRO World Tennis Tournament - ATP 500
Роттердам, Нідерланди • 12-18 лютого • хард (зал) • €2,290,720
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Півфінал
Алекс де Мінор (Австралія, 5) - Григор Димитров (Болгарія, 6)

Алекс де Мінор взяв реванш у Григора Димитрова за минулорічну поразку у чвертьфіналі турніру в Роттердамі та вийшов уперед у їхньому очному протистоянні - 3:2. Австралієць 15-й раз у кар'єрі зіграє у фіналі турніру АТР і боротиметься за свій восьмий титул.

Зазначимо, що австралієць програв три поспіль титульні поєдинки (Лондон, Лос-Кабос, Торонто), а свій останній титул завоював наприкінці лютого минулого року в Акапулько.

У фіналі змагань у Роттердамі Алекс де Мінор зіграє проти переможця зустрічі Яннік Сіннер (Італія) - Таллон Грікспор (Нідерланди).