Буенос-Айрес. Яррі вперше переміг Алькараса, тенісист із wild card проведе свій дебютний фінал на рівні ATP

На турнірі ATP 250 у столиці Аргентини завершилися півфінальні зустрічі
Argentina Open - ATP 250
Буенос-Айрес, Аргентина • 12-18 лютого • грунт • $728,185
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Півфінал
Ніколас Яррі (Чилі, 3) - Карлос Алькарас (Іспанія, 1) 7:6(2), 6:3
Факундо Діас Акоста (Аргентина, WC) - Федеріко Корія (Аргентина, SE) 6:2, 6:3

[b]Ніколас Яррі
вперше за три очних протистояння переміг Карлоса Алькараса. Для чилійця перемога над другою ракеткою світу стала найрейтинговішою в кар'єрі та п'ятою в матчах із гравцем із топ-5. 28-річний Ніколас Яррі вшосте зіграє у фіналі турніру АТР (усі на ґрунті) і боротиметься за свій четвертий титул.

Факундо Діас Акоста зрівняв рахунок у протистоянні з Федеріко Корією (2-2) і вперше в кар'єрі вийшов у фінал на турнірі АТР. 23-річний володар wild card не програв жодного сету на шляху до поєдинку за титул.

Що цікаво, Яррі та Діас Акоста за останні дванадцять матчів на ґрунті програли по одному разу. Між собою гравці провели три очних матчі, в яких Яррі тричі виявлявся сильнішим (усі зустрічі завершилися у вирішальному сеті).