Світовий теніс / WTA

Дубай. Стівенс зіграє проти Швьонтек у другому колі, Крюгер та Френх перемогли сіяних суперниць

Результати першого ігрового дня на турнірі WTA 1000 в ОАЕ
Dubai Duty Free Tennis Championships - WTA 1000
Дубай, ОАЕ • 18-24 лютого • хард • $3,211,715
Чинна чемпіонка: Барбора Крейчикова (Чехія)

Перше коло

Слоан Стівенс (США) - Клара Бюрель (Франція, Q) 6:4, 1:6, 6:2
Тат'яна Марія (Німеччина) - Варвара Грачова (Франція) 6:2, 6:1
Нао Хібіно (Японія, Q) - Магда Лінетт (Польща) 6:2, 3:6, 6:4
Елізабетта Коччаретто (Італія, LL) - Елізе Мертенс (Бельгія) 1:6, 6:3, 7:6(3)
Ешлін Крюгер (США, WC) - Каролін Гарсія (Франція, 16) 3:6, 6:3, 6:3
Анна Калинська (-, Q) - Сторм Гантер (Австралія, Q) 6:1, 6:2
Емма Наварро (США) - Катержина Синякова (Чехія) 4:6, 7:5, 6:4
Жасмін Паоліні (Італія) - Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 11) 4:6, 6:4, 6:0
Магдалена Френх (Польща, Q) - Катерина Александрова (-, 14) 7:6(2), 6:3
Пейтон Стернс (США) - Мірра Андрєєва (-) 6:2, 2:6, 6:1
Сорана Кирстя (Румунія) - Софія Кенін (США) 6:3, 7:6(2)
Донна Векич (Хорватія) - Ван Сіньюй (Китай) 6:2, 6:4

+

Слоан Стівенс вперше за останні десять років грає у Дубаї та здобула першу перемогу на турнірі. У другому колі американка зустрінеться з Ігою Швьонтек і спробує вперше обіграти польку (поступається 0-2), яка вчора стала чемпіонкою на турнірі WTA 1000 у Досі.

Ешлін Крюгер (№74 WTA) продовжила серію поразок Каролін Гарсії, яка програла вже четвертий матч поспіль. Для американки ця перемога стала третьою у зустрічах із представницями топ-30.

Магдалена Френх (№52 WTA) вдруге у кар'єрі змогла обіграти суперницю, яка входить до топ-20. Вперше їй це вдалося минулого місяця на Australian Open, де вона була сильнішою за Каролін Гарсію (№19) у другому колі.

Пейтон Стернс (№65 WTA) здобула першу цього року перемогу і перервала серію з п'яти поразок. Далі американка зустрінеться з Маркетою Вондроушовою (№8 WTA), якій програла минулого сезону на Вімблдоні та US Open. Стернс поступилася у попередніх чотирьох матчах із тенісистками з топ-10.