Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Тенісист із топ-600 виграв свій дебютний "челленджер", Гаске програв у фіналі турніру в Бахрейні

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, що проходили минулого ігрового тижня

Bahrain Ministry of Interior Tennis Challenger - ATP Challenger 125
Манама, Бахрейн • 12-17 лютого • хард • $164,000

Фінал
[Alt] Михайло Кукушкін (Казахстан, №231) - [5] Рішар Гаске (Франція, №130) 7:6(5), 6:4
36-річний Михайло Кукушкін уперше за п'ять зустрічей зумів перемогти Рішара Гаске і виграв перший титул в одиночному розряді з березня 2018 року й одинадцятий "челленджер" у кар'єрі. В оновленому рейтингу ATP тенісист повернеться в топ-200 ATP уперше із січня 2023 року і посяде 163-ю позицію (+68). За перемогу в турнірі Кукушкін отримав $22,370 призових.

Bengaluru Open - ATP Challenger 100
Бенгалуру, Індія • 12-18 лютого • хард • $133,250

Фінал
[7] Стефано Наполітано (Італія, №204) - [9] Сенг Чан Хонг (Південна Корея, №221) 4:6, 6:3, 6:3

28-річний Стефано Наполітано вперше з 2016 року переміг на "челленджері". Для італійця це другий титул ATP Challenger Tour у кар'єрі. Перемога на Bengaluru Open принесла тенісистові $18,230 призових і 100 рейтингових очок. У рейтингу АТР він піднявся на 160-ту позицію (+44).

+

Challenger Cherbourg La Manche - ATP Challenger 75
Шербур, Франція • 12-18 лютого • хард (зал) • €74,825

Фінал
[4] Жомбор Пірош (Угорщина, №128) - Маттео Мартіно (Франція, №218) 6:3, 6:4

24-річний Жомбор Пірош виграв свій п'ятий "челленджер" у кар'єрі. Перемога в Шербурі принесла переможцю турніру $10,200 призових і 75 рейтингових очок. У рейтингу АТР Пірош підніметься на 18 позиції і розташується на 110-му місці.

Lexus Glasgow Challenger - ATP Challenger 50
Глазго, Великобританія • 12-18 лютого • хард (зал) • €36,900

Фінал
Клеман Шідех (Франція, №563) - [Q] Пол Джабб (Великобританія, №502) 0:6, 6:4, 6:1

22-річний Клеман Шидех після перемоги на турнірі ITF M15 у Греноблі виграв дебютний титул серії "челленджер" у кар'єрі. Перемога на Lexus Glasgow Challenger принесла тенісистові $5,080 призових і 50 рейтингових очок. Це дасть змогу Клеману повернутися в топ-400 рейтингу ATP і піднятися на 375-ту позицію (+188).

Додано admin:  20/02/24 12:00  Переглядів: 1 397   Рейтинг:: 0