Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP

"Іноді потрібно спробувати різні речі, щоб зрозуміти, що працює, а що ні". Хольгера Руне знову тренуватиме Патрік Муратоглу

Сьома ракетка світу Хольгер Руне оголосив про відновлення співпраці з французьким тренером
"Іноді потрібно спробувати різні речі, щоб зрозуміти, що працює, а що ні". Хольгера Руне знову тренуватиме Патрік Муратоглу
"Я дуже радий відновити роботу з Патріком. "Разом з ним я домігся кількох найбільших успіхів у своїй кар'єрі, і я не можу дочекатися, коли ми разом вирушимо в погоню за наступними великими титулами. Ми провели хороші переговори про те, як має розвиватися наша співпраця, і домовилися про сильну команду, яка створить найкращі умови для моїх виступів", - поділився своїми очікуваннями данський тенісист.

Нагадаємо, що Патрік Муратоглу працював із Хольгером Руне в період із жовтня 2022 року до серпня 2023 року, з невеликими перервами, і допоміг данцеві досягти четвертої сходинки в рейтингу АТР і виграти "Мастерс" у Парижі. Після розставання з французьким наставником Руне запросив у свою команду Бориса Беккера, а ще за деякий час екснаставника Роджера Федерера Северіна Люті.

+

На початку року Люті та Беккер покинули команду Руне через те, що не змогли гарантувати постійну присутність разом із ним на турнірах.

"Усім відомо, що я сповнений рішучості вигравати титули Grand Slam і досягти першого місця у світовому рейтингу", - сказав Хольгер Руне. "Для цього потрібно, щоб навколо мене було правильне тренерське оточення і команда. Іноді потрібно спробувати різні речі, щоб зрозуміти, що працює, а що ні. За останні місяці я багато чого дізнався про те, що мені підходить, і я вважаю, що Патрік - найкраща людина, яка очолить мою команду і допоможе мені досягти моїх цілей", - підбив підсумок датчанин.

Повідомляється, що Патрік Муратоглу виконуватиме роль головного тренера, а допомагатиме йому колишній тенісист Кеннет Карлсен, який уже кілька років працює в команді Руне.

Джерело: tennismajors.com


 

Додано admin:  21/02/24 19:00  Переглядів: 1 547   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.