Доха. Монфіс уперше в сезоні зіграє у чвертьфіналі, Маррей за 3,5 години програв 18-річному Меншіку

На турнірі АТР 250 у Досі відбулися всі матчі другого кола
Qatar ExxonMobil Open - ATP 250
Доха, Катар • 19-24 лютого • хард • $1,493,465
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Друге коло
Андрій Рубльов (-, 1) - Рішар Гаске (Франція, WC) 6:3, 6:4
Якуб Меншик (Чехія) - Енді Маррей (Велика Британія) 7:6(6), 6:7(3), 7:6(4)
Уго Умбер (Франція, 3) - Павло Котов (-) 6:4, 6:1
Гаель Монфіс (Франція, WC) - Чжичжень Чжан (Китай) 4:6, 7:5, 7:6(2)
Олексій Попирін (Австралія) - Уго Греньє (Франція, Q) 7:6(3), 6(8):7, 6:1
Олександр Бублик (Казахстан, 4) - Мартон Фучович (Угорщина) 2:6, 6:3, 6:4
Еміль Руусувуорі (Фінляндія) - Крістофер О'Коннелл (Австралія) 6:3, 6:3
Карен Хачанов (-, 2) - Фабіан Марожан (Угорщина) 6:4, 7:5

18-річний Якуб Меншік уперше в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру АТР після перемоги над екс-першою ракеткою світу в поєдинку, який тривав 3,5 години. Чеський тенісист здобув у Досі другу перемогу поспіль над суперником із топ-50. Наступним суперником Меншіка стане п'ята ракетка світу Андрій Рубльов.

37-річний Гаель Монфіс вийшов у перший чвертьфінал цього року (перший із жовтня 2023 року, коли виграв титул у Стокгольмі). Француз не програє в Досі шість матчів поспіль (2018 року він виграв титул і більше на турнірі не виступав). У наступному раунді Монфіс зіграє зі своїм співвітчизником і третім сіяним турніру Уго Умбером. Що цікаво, в обох очних матчах між тенісистами перемагав Умбер, через відмову Монфіса продовжувати матч.

Олександр Бублик виграв усі чотири поєдинки проти Мартона Фучовича на турнірах рівня ATP. Представник Казахстану виграв шість з останніх семи своїх останніх матчів. У чвертьфіналі турніру Бублик зіграє з Олексієм Попиріним (рахунок очних зустрічей 0:2 на користь австралійця).