Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP

Енді Маррей: "Теніс зараз перебуває у складному становищі, тому що, по-моєму, ніхто не знає, що буде далі"

Енді Маррей: "Теніс зараз перебуває у складному становищі, тому що, по-моєму, ніхто не знає, що буде далі"
Експерша ракетка світу і чемпіон трьох турнірів Grand Slam Енді Маррей поділився своїми думками про те, що б він змінив у тенісі, якби мав змогу стати одноосібним главою об'єднаної тенісної структури

- Мабуть головне, щоб я поміняв - це розклад. Якби я міг робити все, що захочу, і не було б жодних контрактів, які могли б завадити мені змінити розклад, я б, звичайно, багато чого змінив.

Я б точно додав по одному "Мастерсу" на траві, на Близькому Сході і в Південній Америці на ґрунті. Мені здається, що південноамериканська серія турнірів славиться трохи негативною репутацією у деяких людей, але якщо ви подивитеся матчі там, то атмосфера буде просто неймовірною.

Там люблять теніс. Але часом там не вдається зібрати найкращих гравців через покриття, пору року і тому подібні речі, але я вважаю, що вони заслуговують на те, щоб мати турнір такого рівня, тому що цей вид спорту там дуже популярний і вони добре підтримують усі змагання.

+

Також на мій погляд, міжсезоння має бути довшим. Я не знаю, чи хотів би я вводити обмеження на виставки. Однак мені здається, що іноді гравці трохи лицемірять з приводу тенісного розкладу, мовляв, він занадто довгий, а потім у міжсезоння вони літають по всьому світу, щоб грати на виставках. Це, звичайно, їхній вибір, але це здається лицемірством, тому що вони не зобов'язані грати на виставкових турнірах. І вони не зобов'язані грати на всіх турнірах ATP-туру - вони можуть вирішити не приїжджати сюди [в Дубай] або не грати в Індіан-Веллс. Так, це може зашкодити їхньому рейтингу, але вони можуть вирішити пропустити ці змагання. Так що так, я б хотів, щоб міжсезоння було довшим.

Ми бачимо, що виставкових заходів стає дедалі більше і вони вже з'являються навіть у розпал сезону. Найкращі гравці світу мають можливість грати на виставкових заходах, де вони заробляють багато грошей, але решта гравців такої можливості не мають, і хто має почуватися більш...

Що ж, гравці, які перебувають на вершині рейтингу, заробляють багато грошей завдяки призовим, рекламним контрактам, гонорарам за виступи і всьому іншому, а також завдяки виставкам. Гравці, які займають нижчі місця, очевидно, не отримують таких можливостей. Тому їм потрібно більше турнірів, тому що це шанс заробити більше грошей. Тож у цьому має бути певний баланс.

Теніс зараз перебуває у складному становищі, тому що, по-моєму, ніхто не знає, що буде далі. Я знаю, що є проблеми між Tennis Australia і ATP, між Grand Slam, ATP і WTA. Очевидно, що обговорюються питання співпраці з Саудівською Аравією - хто буде працювати з ними і який вигляд це матиме? Чи буде це один турнір, який пройде там? Чи буде це кілька турнірів? Чи буде це щось на кшталт "преміум супертуру", який "мейджори" створять спільно з Саудівською Аравією? Я не знаю. Я не знаю, який вигляд це матиме.

Кожен дбає про свої інтереси, і це не завжди добре для спорту. Усі трохи сваряться один з одним, і було б набагато простіше, якби всі працювали разом на загальне благо. І я не знаю. Я сподіваюся, що АТР і WTA колись об'єднаються, але я б сказав, що це малоймовірно.

Джерело: thenationalnews.com


 

Додано admin:  25/02/24 21:00  Переглядів: 4 065   Рейтинг:: +2  
2 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.