Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Віртанен завоював найбільший титул тижня, Вашеро виграв третій "челленджер" поспіль

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, що проходили минулого ігрового тижня

Terega Open Pau Pyrenees - ATP Challenger 125
По, Франція • 19-25 лютого • хард (зал) • €148,625

Фінал
Отто Віртанен (Фінляндія, №172) - Леандро Рієді (Швейцарія, №175) 7:5, 7:5
22-річний Отто Віртанен виграв четвертий титул серії "челленджер" у кар'єрі, не програвши під час турніру жодного сету. На шляху до титулу фін обіграв трьох екс-гравців топ-50: Бенуе Пера, Люку Пуя і Брендона Накашиму. Успішний виступ на турнірі в По приніс фінському тенісистові $20,300 призових і 125 рейтингових очок. В оновленому рейтингу ATP Віртанен підніметься на 131-шу позицію (+41).

Pune Metropolitan Region Challenger - ATP Challenger 100
Пуне, Індія • 19-25 лютого • хард • $133,250

Фінал
[4] Валентен Вашеро (Монако, №173) - [3] Адам Волтон (Австралія, №154) 3:6, 7:6(5), 7:6(5)

25-річний Валентен Вашеро виграв усі три "челленджери", в яких брав участь цього сезону, та продовжив свою серію перемог на турнірах цієї категорії до 14. Загалом на рахунку тенісиста з Монако - чотири титули ATP Challenger Tour за кар'єру. Перемога в Пуні принесла Вашеро $18,230 призових і 100 рейтингових очок. У рейтингу АТР він оновить особистий рекорд, піднявшись на 147-у позицію (+26).

+

Tenerife Challenger 2 - ATP Challenger 75
Тенеріфе, Іспанія • 19-25 лютого • хард • €74,825

Фінал
[5] Маттео Джиганте (Італія, №183) - Стефано Травалья (Італія, №214) 6:2, 6:4

22-річний Маттео Джіганте виграв другий "челленджер" у цьому сезоні і четвертий за кар'єру. Перемога в Тенеріфе принесла переможцю турніру $10,200 призових і 75 рейтингових очок. У рейтингу АТР Джиганте підніметься на 27 позиції і розташується на 156-му місці.

Додано admin:  26/02/24 21:00  Переглядів: 1 432   Рейтинг:: 0