Дубай. Меншік відіграв матчбол Чорича, Умбер взяв реванш у Монфіса за поразку в Досі

Лоренцо Сонего (Італія) - Суміт Нагал (Індія, WC) 6:4, 5:7, 6:1
Якуб Меншік (Чехія, SE) - Борна Чорич (Хорватія) 4:6, 6:3, 7:6(7)
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 8) - Фабіан Марожан (Угорщина) 6:3, 4:6, 6:1
Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Максиміліан Мартерер (Німеччина, Q) 6:2, 6:4
Уго Умбер (Франція, 5) - Гаель Монфіс (Франція, WC) 4:6, 6:3, 6:3
Їржі Легечка (Чехія) - Мартон Фучович (Угорщина, Q) 6:4, 3:6, 7:5
Карен Хачанов (-, 4) - Люка ван Аш (Франція, LL) 6:2, 6:3
Артур Казо (Франція, Q) - Лоренцо Музетті (Італія) 6:4, 7:6(2)

Якуб Меншік у драматичному поєдинку з Борною Чоричем здобув свою четверту перемогу над гравцем із топ-50 за останні вісім днів. Втративши матчбол на своїй подачі за рахунку 5:4 у вирішальному сеті, Меншік незабаром сам відіграв матчбол, поступаючись 5:6 на тай-брейку. Далі чех виграв чотири з наступних п'яти очок і здобув підсумкову перемогу. Після успішного дебюту в Дубаї Меншік зіграє проти 24-ї ракетки світу іспанця Алехандро Давидовичем Фокіної, якого обіграв минулого тижня в Досі.

Артур Казо здобув свою сьому перемогу в дев'яти матчах цього сезону на рівні ATP-туру і втретє в сезоні переміг суперника з топ-30. У наступному раунді француз зіграє проти п'ятої ракетки світу Андрія Рубльова, якому програв минулого року на US Open.

Уго Умбер взяв реванш у Гаеля Монфіса за поразку минулого тижня в Досі. Для Умбера це третя перемога в чотирьох матчах проти Монфіса. Далі француз зіграє проти Енді Маррея, якому програв обидва очних поєдинки у 2019 і 2021 роках.