Світовий теніс / WTA

Остін. Семениста здобула дебютну перемогу в Турі, Севастова та Стівенс посперечаються за місце в 1/4 фіналу

Каміла Осоріо (Колумбія) - Алізе Корне (Франція) 6:3, 6:2
Камілла Рахімова (-) - Яніна Вікмаєр (Бельгія) 6:3, 6:7(4), 7:6(5)
Діан Паррі (Франція, 5) - Джессіка Понше (Франція, Q) 6:3, 7:6(4)
Даніель Коллінс (США, 3) - Олівія Гадецкі (Австралія, Q) 7:5, 6:3
Кеті Волинець (США, WC) - Рената Сарасуа (Мексика) 6:4, 7:6(6)
Дар'я Семениста (Латвія) - Вікторія Хіменес Касінцева (Андорра, WC) 6:7(2), 6:2, 6:4

+

Дар'я Семениста продовжила свою переможну серію після титулу WTA 125 у Мумбаї два тижні тому. Зазначимо, що 21-річна латвійка вдруге грає в основній сітці турніру WTA та святкувала свою першу перемогу.

Тейлор Таунсенд виграла третій із семи зіграних матчів цього року і перервала серію з трьох поразок. Далі американка зустрінеться з Юань Юе, яку обіграла у 2022 році у фіналі турніру ITF W80 у Тайлері.

Анастасія Севастова та Слоан Стівенс проведуть п'яту очну зустріч, а у попередніх чотирьох тенісистки здобули по дві перемоги. Востаннє вони грали одна проти одної у 2018 році у чвертьфіналі US Open, де сильнішою була Севастова, а місяцем раніше американка виграла у їхньому чвертьфінальному протистоянні на турнірі WTA 1000 у Монреалі.

Пари суперниць у другому колі: Калініна - Осоріо, Рахімова - Паррі, Коллінс - Волинець, Семениста - Ван Сіюй, Юань - Таунсенд, Аранго - Ван Яфань, Шмідлова - Маріно, Севастова - Стівенс.