Дубай. Легечка відіграв п'ять матчболів Хачанова на шляху до чвертьфіналу, Корда здобув свою найбільшу перемогу на турнірах ATP

Підсумки третього ігрового дня на турнірі ATP 500 в ОАЕ
Dubai Duty Free Tennis Championship - ATP 500
Дубай, ОАЕ • 26 лютого - 2 березня • хард • $3,113,270
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Друге коло

Данило Медведєв (-. 1) - Лоренцо Сонего (Італія) 3:6, 6:3, 6:3
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 8) - Якуб Меншік (Чехія, SE) 7:6(7), 1:0 відмова
Губерт Гуркач (Польща, 3) - Крістофер О'Коннелл (Австралія) 7:6(5), 6:4
Уго Умбер (Франція, 5) - Енді Маррей (Велика Британія) 6:2, 6:4
Олександр Бублик (Казахстан, 7) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 7:6(8), 7:6(2)
Їржі Легечка (Чехія) - Карен Хачанов (-, 4) 6:7(6), 7:6(5), 6:4 - відіграв 5 матчболів
Себастьян Корда (США) - Ботік Ван де Зандсхулп (Нідерланди) 6:1, 6:0
Андрій Рубльов (-, 2) - Артур Казо (Франція, Q) 6:4, 6:4

Їржі Легечка вперше за три зустрічі обіграв Карена Хачанова. 36-та ракетка світу врятував п'ять матчболів у другому сеті та відігрався з 2:4 у вирішальному, щоб вийти до другого чвертьфіналу сезону. Поєдинок тривав майже три години. У наступному раунді чеський тенісист зіграє з Олександром Бубликом.

Себастьян Корда віддав лише один гейм Ботіку Ван де Зандшульпу і зрівняв рахунок у їхньому очному протистоянні (2:2). Американець вперше зіграв матч на рівні АТР-туру, в якому програв лише один гейм. Далі на Корду чекає зустріч із п'ятою ракеткою світу Андрієм Рубльовим, якому він програв усі три очних поєдинки, зокрема цього року на Australian Open.

Уго Умбер уперше за три зустрічі зумів обіграти Енді Маррея. Для французького тенісиста це сьома перемога в дев'яти останніх матчах. У чвертьфіналі турніру Умбер зіграє з Хубертом Хуркачем. Цього року тенісисти обмінялися перемогами в очних поєдинках: Хуркач переміг на Australian Open, а Умбер взяв гору в Марселі, а загальний рахунок їхнього протистояння 3-1 на користь поляка.