Світовий теніс / WTA

Сан-Дієго. Костюк отримала наступну суперницю, Векич зіграє проти Бултер в 1/4 фіналу

На турнірі WTA 500 у США завершилися матчі другого кола
Cymbiotika San Diego Open - WTA 500
Сан-Дієго, США • 26 лютого - 3 березня • хард • $922,573
Чинна чемпіонка: Барбора Крейчикова (Чехія)

Друге коло

Анна Блінкова (-) - Даяна Ястремська (Україна, 5) 7:6(6), 6:2
Анастасія Павлюченкова (-, 4) - Ван Сіньюй (Китай) 4:6, 7:6(5), 6:2
Емма Наварро (США, 3) - Катержина Синякова (Чехія) 6:3, 3:6, 6:1
Донна Векич (Хорватія, 7) - Марина Стакушич (Канада, Q) 6:4, 3:6, 6:3

+

Анастасія Павлюченкова зіграє проти українки Марти Костюк у чвертьфіналі турніру. У матчі проти Ван Сіньюй Павлюченкова здійснила камбек у другому сеті, поступаючись з рахунком 0:4. Костюк грала проти Павлюченкової два тижні тому на турнірі WTA 1000 у Досі, де не змогла дограти матч через хворобу.

Емма Наварро здобула другу перемогу у трьох матчах проти Катержини Синякової та другий рік поспіль зіграє в 1/4 фіналу у Сан-Дієго. Минулого сезону американка змогла дійти до півфіналу на домашньому турнірі. Далі Наварро спробує зупинити переможну серію Дар'ї Севілл, яка стартувала у Сан-Дієго з кваліфікації.

Донна Векич за свій другий півфінал цього року боротиметься із Кеті Бултер, з якою ще жодного разу не зустрічалася. Нагадаємо, що у лютому хорватка дійшла до 1/2 фіналу на турнірі WTA 250 у Лінці.