Світовий теніс / WTA

Остін. Севастова не дограла чвертьфінальний матч через травму, Юань Юе перемогла у китайському протистоянні

На турнірі WTA 250 у США відомі учасниці півфіналів
ATX Open - WTA 250
Остін, США • 26 лютого - 3 березня • хард • $267,082
Чинна чемпіонка: Марта Костюк (Україна)

Чвертьфінал

Ангеліна Калініна (Україна, 1) - Діан Паррі (Франція, 5) 1:6, 6:4, 6:2
Ван Сіюй (Китай, 6) - Даніель Коллінс (США, 3) 6:2 (відмова)
Юань Юе (Китай, 8) - Ван Яфань (Китай) 6:3, 7:5
Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина) - Анастасія Севастова (Латвія) 4:6, 1:2 (відмова)

+

Юань Юе проведе третій півфінал на рівні WTA, у тому числі другий цього сезону. У січні китаянка зіграла на цій стадії турніру WTA 250 у Гобарті. Нагадаємо, що торік Юань Юе дійшла до фіналу на турнірі WTA 250 у Сеулі.

Анна Кароліна Шмідлова вийшла до півфіналу турніру WTA вперше за останні п'ять років. У 2019 році словачка змогла дійти до фіналу у Гобарті. Загалом для Шмідлової це буде дев'ятий півфінал у кар'єрі.

Анастасія Севастова не змогла дограти матч через травму коліна, яку вона отримала під час розіграшу, невдало вийшовши до сітки. Корт латвійка покинула на візку. Нагадаємо, що Севастова повернулася до Туру після майже дворічної паузи, пов'язаної з народженням дитини.