Сантьяго. Баес завоював другий поспіль титул ATP і дебютує в топ-20

Аргентинський тенісист Себастіан Баес став чемпіоном турніру АТР 250 у столиці Чилі
Chile Open - ATP 250
Сантьяго, Чилі • 26 лютого - 3 березня • грунт • $742,350
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний розрядпарний розряд

Фінал
Себастіан Баес (Аргентина, 2) - Алехандро Табіло (Чилі, 4) 3:6, 6:0, 6:4

Себастіан Баес втретє зіграв проти Алехандро Табіло і здобув другу перемогу. Аргентинський тенісист виграв свій дев'ятий матч поспіль і другий тиждень поспіль став чемпіоном турніру АТР (минулого тижня він виграв титул у Ріо-де-Жанейро).

Баес став третім тенісистом, який виграв два титули в цьому сезоні, після Янніка Сіннера та Уго Умбера, а також першим із 2020 року (після Крістіана Гаріна), кому вдалося виграти два титули під час південноамериканської серії турнірів.

Шлях до титулу:
R1: BYE
R2: Хуан Пабло Варильяс (Перу) 4:6, 6:4, 6:2
QF: Жауме Мунар (Іспанія, 8) 6:4, 6:4
SF: Педро Мартінес (Іспанія) 6:4, 6:2
FR: Алехандро Табіло (Чилі, 4) 3:6, 6:0, 6:4

23-річний Себастіан Баес увосьме зіграв у фіналі турніру АТР і завоював свій шостий титул (п'ятий на грунті). Аргентинець виграв п'ятий поспіль фінальний матч, у якому брав участь.

На турнірі в Сантьяго Баес заробив $100,640 призових і 250 рейтингових очок. Завдяки цьому титулу, він уперше потрапив до топ-20 рейтингу АТР, посівши 19-те місце (+2).

Алехандро Табіло втретє зіграв у фіналі турніру АТР і боровся за свій другий титул. Нагадаємо, що на початку року чилієць виграв турнір в Окленді. За свій виступ у Сантьяго Табіло заробив $58,705 призових і 165 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він дебютує в топ-40, посівши 39-те місце (+12).