Індіан-Веллс. Сіннер виграв 16-й матч поспіль, Алькарас, Шелтон і де Мінор пройшли до третього кола

На турнірі АТР 1000 в Індіан-Веллс завершився третій ігровий день
BNP Paribas Open - ATP Masters 1000
Індіан-Веллс, США • 6-17 березня - хард • $11,918,990
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Денис Шаповалов (Канада, PR) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) 6:1, 6:4

141-а ракетка світу Лукаш Клейн виграв свій перший матч в основній сітці турніру "Мастерс". У другому колі 25-річний словак зіграє проти гравця топ-10 Каспера Рууда (№9 АТР). У 2018 році Клейн програв Рууду на "челленджері" у Словаччині.

Друге коло

Андрій Рубльов (-, 5) - Енді Маррей (Велика Британія) 7:6(3), 6:1
Їржі Легечка (Чехія, 32) - Брендон Накашіма (США, WC) 3:6, 6:3, 6:4
Френсіс Тіафо (США, 18) - Душан Лайович (Сербія) 6:3, 6:3
Стефанос Циципас (Греція, 11) - Люка Пуй (Франція, Q) 6:3, 6:2
Бен Шелтон (США, 16) - Якуб Меншік (Чехія, WC) 4:6, 6:3, 6:4
Франсіско Серундоло (Аргентина, 22) - Олександр Шевченко (Казахстан) 6:2, 3:1 відмова
Ян-Леннард Штруфф (Німеччина, 25) - Борна Чорич (Хорватія) 6:7(3), 6:2, 7:6(9)
Карлос Алькарас (Іспанія, 2) - Маттео Арнальді (Італія) 6:7(5), 6:0, 6:1

Яннік Сіннер виграв усі чотири поєдинки в очному протистоянні з Танасі Коккінакісом та подовжив свою переможну серію до 13-ти матчів у цьому сезоні (загалом це вже 16-та перемога поспіль для італійця). За цей період Сіннер віддав суперникам лише 4 сети. Його наступним суперником стане Ян-Леннард Штруфф, з яким Яннік зустрінеться вперше.

Алекс де Мінор після захисту титулу в Акапулько здобув свою шосту поспіль перемогу. Австралієць переміг японця Таро Даніеля вчетверте за чотири очних зустрічі. У третьому раунді Алекс зіграє проти 20-го номера посіву Олександра Бублика (рахунок в особистих зустрічах 2:0 на користь де Мінора).

Чинний чемпіон турніру Карлос Алькарас вдруге зіграв із Маттео Арнальді на рівні ATP-туру і відсвяткував свою другу перемогу. Тепер статистика Карлоса у своїх стартових раундах з початку 2023 року 18-2. Другий номер посіву далі зустрінеться з Феліксом Оже-Альяссімом, якого переміг у минулорічному чвертьфіналі в Індіан-Веллс (загальний рахунок протистояння 3-1 на користь канадця).