Світовий теніс / WTA

Індіан-Веллс. Юань Юе вибила восьму сіяну, камбек Гауфф у матчі з Бюрель, Гарсія та Саккарі посперечаються за місце в 1/8 фіналу

На турнірі WTA 1000 у США завершилися матчі другого раунду
BNP Paribas Open - WTA 1000
Індіан-Веллс, США • 6-17 березня • хард • $9,258,080
Чинна чемпіонка: Олена Рибакіна (Казахстан)

Друге коло

Юань Юе (Китай) - Чжен Ціньвень (Китай, 8) 6:4, 6:3
Керолайн Доулгайд (США) - Вікторія Азаренко (-, 27) 7:5, 2:6, 6:3
Слоан Стівенс (США) - Сорана Кирстя (Румунія, 19) 6:0, 7:5
Дар'я Касаткіна (-, 11) - Осеан Додан (Франція) 6:3, 7:6(5)
Наомі Осака (Японія, SR) - Людмила Самсонова (-, 14) 7:5, 6:3
Елізе Мертенс (Бельгія, 24) - Ван Сіньюй (Китай) 6:1, 6:4
Лучія Брондзетті (Італія) - Ангеліна Калініна (Україна, 32) 6:3, 6:4
Коко Гауфф (США, 3) – Клара Бюрель (Франція) 2:6, 6:3, 7:6 (4)
Анна Блінкова (-) - Джессіка Пегула (США, 5) 6:2, 3:6, 6:3
Діан Паррі (Франція) - Лейла Фернандес (Канада, 29) 7:5, 5:7, 6:2
Каролін Гарсія (Франція, 20) - Вікторія Томова (Болгарія) 6:1, 3:6, 6:3
Марія Саккарі (Греція, 9) - Діана Шнайдер (-) 5:7, 6:4, 6:0
Еліна Світоліна (Україна, 16) - Катержина Синякова (Чехія) 6:3, 2:6, 6:1
Емма Наварро (США, 23) - Леся Цуренко (Україна) 6:4, 5:7, 5:7
Емма Радукану (Велика Британія, WC) - Даяна Ястремська (Україна, 30) 4:0 (відмова)
Арина Соболенко (-, 2) - Пейтон Стернс (США) 6:7(2), 6:2, 7:6(6)

+

Юань Юе (№49 WTA) здобула свою першу в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-10. Китаянка виграла вже сьомий матч поспіль: минулого тижня вона стала чемпіонкою на турнірі WTA 250 в Остіні. Юань Юе вперше зіграє у третьому колі турніру WTA 1000.

Слоан Стівенс взяла реванш у Сорани Кирсті за поразку на турнірі WTA 1000 у Досі в лютому та зрівняла рахунок очних зустрічей (2-2). Американка не виходила до третього кола в Індіан-Веллс з 2018 року. Її найкращий результат тут - чвертьфінал десять років тому.

Наомі Осака (№287 WTA) вперше з березня 2022 року обіграла суперницю, яка входить до топ-20 рейтингу. Нагадаємо, що японка два місяці тому повернулася до Туру після народження доньки у липні минулого року.

Коко Гауфф здійснила камбек у вирішальному сеті, поступаючись Кларі Бюрель з рахунком 5:2.

Каролін Гарсія перервала свою серію з чотирьох поразок і спробує вп'яте вийти до 1/8 фіналу в Індіан-Веллс. Суперницею француженки буде Марія Саккарі, якій вона тричі поступилася у попередньому сезоні.

Пари суперниць у третьому колі (нижня половина сітки): Юань - Доулгайд, Стівенс - Касаткіна, Осака - Мертенс, Брондзетті - Гауфф, Блінкова - Паррі, Гарсія - Саккарі, Світоліна - Наварро, Радукану - Соболенко.