Індіан-Веллс. Швьонтек та Возняцкі зіграють одна проти одної у чвертьфіналі

На турнірі WTA 1000 у США відома ще одна чвертьфінальна пара
Індіан-Веллс, США • 6-17 березня • хард • $9,258,080
Чинна чемпіонка: Олена Рибакіна (Казахстан)

Четверте коло

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Юлія Путінцева (Казахстан) 6:1, 6:2
Каролін Возняцкі (Данія, WC) - Анжелік Кербер (Німеччина, SR) 6:4, 6:2

+

Іга Швьонтек третій рік поспіль зіграє у чвертьфіналі турніру в Індіан-Веллс: у 2022 році вона стала чемпіонкою, а минулого сезону дійшла до півфіналу.

Каролін Возняцкі зрівняла рахунок в очних зустрічах з Анжелік Кербер (8-8) і вперше з січня 2020 року вийшла до чвертьфіналу (WTA 250 Окленд). Нагадаємо, що тоді данка оголосила про завершення кар'єри, програвши у третьому колі Australian Open та повернулася до Туру у серпні минулого року псля народження двох дітей.

Швьонтек та Возняцкі раніше зустрічалися один раз: у 2019 році полька перемогла данську тенісистку у другому колі турніру WTA 1000 у Торонто.

Нагадаємо, що в іншому чвертьфіналі верхньої половини сітки зіграють Марта Костюк (Україна) та Анастасія Потапова (-).