Світовий теніс / WTA

Маямі. Чемпіонка чотирьох турнірів Grand Slam і експерша ракетка світу стала суперницею Еліни Світоліної

Наомі Осака виграла свій стартовий матч на турнірі WTA 1000 у США
Miami Open - WTA 1000
Маямі, США • 19-31 березня • хард • $8,770,480
Чинна чемпіонка: Петра Квітова (Чехія)

Перше коло
Наомі Осака (Японія, SR) - Елізабетта Коччаретто (Італія) 6:3, 6:4

Наомі Осака зіграла в Маямі вперше з 2022 року, коли вона поступилася Ізі Швьонтек у вирішальному матчі турніру. Японська тенісистка в матчі з Елізабеттою Коччаретто подала шість ейсів, зробила по одному брейку в кожному сеті й не дала суперниці заробити хоча б один брейк-поїнт на своїй подачі.

Нагадаємо, минулого тижня Коччаретто стала переможницею на турнірі WTA 125 у Чарльстоні.

У другому колі експерша ракетка світу і чемпіонка чотирьох турнірів Grand Slam зіграє проти української тенісистки Еліни Світоліної. Це буде їхній сьомий очний поєдинок. Рахунок особистих зустрічей рівний - 3:3. Востаннє Осака і Світоліна зіграли одна з одною у чвертьфіналі Australian Open-2019, де перемогу у двох сетах здобула японка.

Поєдинок між Наомі Осакою та Еліною Світоліною в Маямі відбудеться у п'ятницю. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити трансляцію матчу.