Маямі. Монфіс у двох сетах виграв свій стартовий матч на турнірі, Нішікорі зіграв уперше з липня минулого року

Яннік Ганфманн (Німеччина) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:4, 4:6, 6:4
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, Q) - Еміліо Нава (США, Q) 6:3, 7:6(4)
Олександр Шевченко (Казахстан) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) 6:7(4), 7:6(4), 7:6(4), 7:5
Фелікс Оже-Альяссім (Канада) - Адам Волтон (Австралія, Q) 7:5, 6:4
Деніел Еванс (Велика Британія) - Лоренцо Сонего (Італія) 1:6, 6:3, 6:4
Себастьян Офнер (Австрія) - Кей Нішікорі (Японія, WC) 6:3, 6:4
Ласло Джере (Сербія) - Коулман Вонг (Гонконг, Q) 7:5, 7:6(3)
Квон Сун Ву (Південна Корея, PR) - Александр Мюллер (Франція) 7:6(3), 6:3
Даніель Альтмаєр (Німеччина) - Арольд Майо (Франція, Q) 6:2, 7:5
Олексій Попирін (Австралія) - Факундо Діас Акоста (Аргентина) 6:2, 6:2
Фабіан Марожан (Угорщина) - Александар Ковачевич (США, Q) 6:3, 6:2

Гаель Монфіс втретє зіграв проти Душана Лайовіча, і як і в попередніх матчах, не віддав йому жодного сету. У другому раунді француз зіграє проти 34-ї ракетки світу Джордана Томпсона, якому програв минулого сезону на "Мастерсі" в Індіан-Веллс.

Мартін Ландалусе уперше виграв матч в основній сітці турніру АТР і став першим тенісистом 2006 року народження, кому вдалося це зробити. Свій наступний матч 18-річний іспанець проведе проти 17-ї ракетки світу Бена Шелтона.

Екс-четверта ракетка світу Кей Нішікорі провів свій перший матч з липня минулого року, коли дійшов до чвертьфіналу на турнірі в Атланті. Австрієць Себастьян Офнер перервав свою серію з трьох поразок і в другому колі зіграє проти 21-ї ракетки світу Франсіско Серундоло.