Маямі. Маррей уперше за 10 місяців переміг гравця топ-30, Циципас і Тіафо залишають турнір після другого кола

На "Мастерсі" в Маямі стартував четвертий ігровий день
Miami Open presented by Itau - ATP Masters 1000
Маямі, США • 20-31 березня • хард • $10,404,205
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Друге коло

Мартін Дамм (США, WC) - Томмі Пол (США, 13) 4:6, 2:1 відмова
Крістофер О'Конелл (Австралія) - Френсіс Тіафо (США, 21) 7:5, 7:6(5)
Таллон Грікспор (Нідерланди, 25) - Алекс Мікельсен (США) 7:6(5), 6:7(7), 6:4
Ніколас Яррі (Чилі, 22) - Джек Дрейпер (Велика Британія) 7:6(5), 4:6, 7:6(2) - відіграв 2 матчболи
Тьягу Зайбот Вілд (Бразилія, Q) - Тейлор Фрітц (США, 12) 6:3, 6:4
Домінік Кепфер (Німеччина) - Себастіан Баес (Аргентина, 18) 6:3, 6:2
Денис Шаповалов (Канада, PR) - Стефанос Циципас (Греція, 10) 6:2, 6:4
Енді Маррей (Велика Британія) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 29) 7:6(0), 6:3
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 27) - Шан Цзюнчень (Китай, WC) 6:3, 7:5
Яннік Сіннер (Італія, 2) - Андреа Вавассорі (Італія) 6:3, 6:4

14-та ракетка світу Томмі Пол не зміг завершити поєдинок, у якому лідирував після першого сету, через травму гомілкостопа, який підвернув на старті другої партії. Його суперник Мартін Дамм уперше зіграв проти тенісиста топ-20 і вперше пройшов до третього кола на турнірі серії "Мастерс". У третьому колі американець зіграє проти австралійця Крістофера О'Конелла.

Ніколас Яррі виграв перший матч на харді на рівні АТР туру з початку січня цього року. Чилієць поступався 3:5 у вирішальному сеті та відіграв два матчболи Дрейпера, коли той подавав на матч. Яррі вперше зіграє в третьому колі турніру в Маямі і далі зустрінеться з бразильцем Тьягу Зайботом Вілдом.

Денис Шаповалов вшосте зіграв проти Стефаноса Циципаса і здобув четверту перемогу. Канадець виграв 55-й матч в основній сітці "Мастерса" і вперше з торішнього турніру в Маямі здобув дві перемоги на одному турнірі цієї категорії. Далі Шаповалов зіграє проти переможця зустрічі Олександр Бублик - Маттео Арнальді.

Енді Маррей уперше з вересня минулого року виграв два матчі поспіль (у першому колі він обіграв Маттео Берреттіні). Британець уперше з травня минулого року зумів перемогти суперника з топ-30 світового рейтингу. У третьому колі Енді Маррей зіграє проти чеха Томаша Махача, якому програв цього сезону на турнірі в Марселі.