Маямі. Сіннер уникнув поразки в матчі з Грікспором, Руне взяв лише два гейми у своєму стартовому поєдинку на турнірі

Олексій Попирін (Австралія) - Їржі Легечка (Чехія, 26) 6:4, 6:4
Яннік Ханфманн (Німеччина) - Адріан Маннаріно (Франція, 19) 3:6, 7:6(1), 6:4 - відіграв 1 матчбол

Фабіан Марожан здобув третю перемогу в четвертому матчі проти суперника з топ-10 (торік угорець був сильнішим у матчах проти Карлоса Алькараса в Мадриді та Каспера Рууда в Шанхаї). Угорський тенісист вчетверте грає в основній сітці "Мастерса" і він жодного разу не програвав на турнірах цієї категорії раніше 1/8 фіналу. Наступний матч у Маямі Марожан проведе проти австралійця Олексія Попиріна.

Третє коло
Маттео Арнальді (Італія) - Денис Шаповалов (Канада, PR) 6:3, 7:6(7)
Яннік Сіннер (Італія, 2) - Таллон Грікспор (Нідерланди, 25) 5:7, 7:5, 6:1

Яннік Сіннер вчетверте зіграв проти Таллона Грікспора і вперше програв йому сет. Італієць провів свій 80-й матч на "Мастерсах" і здобув 56-ту перемогу (70%). У четвертому колі Сіннер зіграє проти переможця зустрічі Мартін Дамм (США) - Крістофер О'Конелл (Австралія).

Маттео Арнальді взяв реванш у Дениса Шаповалова за поразку на Ролан Гаррос минулого року. Італійський тенісист здобув 10-ту перемогу в основній сітці турніру АТР 1000 і вперше зіграє в 1/8 фіналу на змаганнях цієї категорії. За вихід до чвертьфіналу Арнальді зіграє проти Томаша Махача або Енді Маррея.