Маямі. Алькарас обіграв Монфіса, Музетті вибив із турніру останнього американця

Маямі, США • 20-31 березня • хард • $10,404,205

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Гаель Монфіс (Франція) 6:2, 6:4
Лоренцо Музетті (Італія, 23) - Бен Шелтон (США, 16) 6:4, 7:6(5)
Григор Димитров (Болгарія, 11) - Яннік Ганфманн (Німеччина) 6:1, 6:0
Губерт Гуркач (Польща, 8) - Себастьян Корда (США, 28) 7:6(5), 6:7(5), 6:3

• Маямі. Зверєв переміг Юбенкса, де Мінор і Марожан вперше зіграють у четвертому колі Miami Open

Карлос Алькарас вдруге зіграв проти Гаеля Монфіса і здобув другу перемогу. Іспанський тенісист виграв восьмий матч поспіль і третій рік поспіль зіграє в четвертому колі "Мастерса" в Маямі. Наступним суперником другої ракетки світу стане італієць Лоренцо Музетті.

Лоренцо Музетті здобув другу перемогу в другому поєдинку проти Бена Шелтона (торік він обіграв його на траві) і вперше зіграє в четвертому колі Miami Open. За вихід у чвертьфінал Музетті зіграє проти Карлоса Алькараса, якому двічі програв торік - у Пекіні та на Ролан Гаррос (загальний рахунок їхнього протистояння 3:1 на користь іспанця). Зазначимо, що після поразки Бена Шелтона в чоловічій сітці турніру в Маямі не залишилося американських гравців.

Григор Димитров уперше з 2016 року і лише втретє зіграє в 1/8 фіналу "Мастерса" в Маямі. Болгарський тенісист цього року виграв 17 із 21 зіграного матчу. Далі Димитров зіграє проти Губерта Гуркача, у якого виграв усі чотири очних поєдинки, зокрема два минулого року (Роттердам, Париж).

Губерт Гуркач здобув четверту перемогу в п'ятому поєдинку проти Себастьяна Корди і виграв свій 55-й матч на "Мастерсах" на харді. Польський тенісист третій рік поспіль зіграє в четвертому колі Miami Open.