Маямі. Алькарас виграв дев'ятий матч поспіль, Марожан знову переміг гравця топ-10

На турнірі ATP Masters 1000 у США відомі всі учасники 1/4 фіналу
Miami Open presented by Itau - ATP Masters 1000
Маямі, США • 20-31 березня • хард • $10,404,205
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Четверте коло
Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Лоренцо Музетті (Італія, 23) 6:3, 6:3
Григор Димитров (Болгарія, 11) - Губерт Гуркач (Польща, 8) 3:6, 6:3, 7:6(3)
Олександр Зверєв (Німеччина, 4) - Карен Хачанов (-, 15) 6:1, 6:4
Фабіан Марожан (Угорщина) - Алекс де Мінор (Австралія, 9) 6:4, 0:6, 6:1

• Маямі. Сіннер четвертий рік поспіль зіграє у чвертьфіналі, Махач уперше пройшов до вісімки найсильніших на "Мастерсі"

Карлос Алькарас вчетверте за п'ять матчів переміг Лоренцо Музетті. Іспанський тенісист продовжує свою безпрограшну серію, яка розпочалася в Індіан-Веллс і становить уже дев'ять матчів. Алькарас 12-й раз зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" (третій рік поспіль у Маямі) і далі зустрінеться з Григором Димитровим, якому програв останній очний поєдинок у Шанхаї (загальний рахунок протистояння 3-1 на користь іспанця).

Григор Димитров п'ятий раз зіграв проти Губерта Гуркача і п'ятий раз його переміг. Болгарський тенісист 19-й раз зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" і вперше дійшов до цієї стадії в Маямі. Цього року Димитров виграв 18 із 22-х зіграних матчів.

Олександр Зверєв здобув четверту перемогу в шостому матчі проти Карена Хачанова і 27-й раз зіграє у чвертьфіналі на "Мастерсі" (вчетверте в Маямі). Німецький тенісист здобув 70-ту перемогу на турнірах АТР 1000 на харді.

Фабіан Марожан вдруге зіграв проти Алекса де Мінора і знову його переміг (торік угорець був сильнішим на "Мастерсі" в Шанхаї). Марожан вп'яте зіграв проти гравця топ-10 і здобув четверту перемогу. Угорський тенісист вдруге зіграє у чвертьфіналі турніру АТР 1000 і зустрінеться з п'ятою ракеткою світу Олександром Зверєвим.