Маямі. Димитров перервав семиматчеву серію поразок у матчах проти Зверєва і втретє в кар'єрі зіграє у фіналі "Мастерса"

На турнірі ATP Masters 1000 у США відбувся другий півфінальний поєдинок
Miami Open presented by Itau - ATP Masters 1000
Маямі, США • 20-31 березня • хард • $10,404,205
Чинний чемпіон: Данило Медведєв (-)

Півфінал
Григор Димитров (Болгарія, 11) - Олександр Зверєв (Німеччина, 4) 6:4, 6:7(4), 6:4

Григор Димитров дев'ятий раз зіграв проти Олександра Звєрєва і здобув лише другу перемогу в цьому протистоянні, при цьому перервавши свою семиматчеву серію поразок від німецького тенісиста. Уперше Димитров переміг Звєрєва майже десять років тому, на турнірі в Базелі (жовтень/2014).

Болгарський тенісист виграв 20-й матч у сезоні і втретє цього року дійшов до фіналу (виграв титул у Брісбені та став призером у Марселі). Димитров також здобув 20-ту перемогу в кар'єрі над суперником із топ-5 світового рейтингу.

"Це була справжня битва з обох сторін", - сказав Димитров після матчу. "Думаю, ми дуже сильно тиснули один на одного, особливо після першого сету. Я відчув, що він трохи активізував свою гру, і він був дуже, дуже сильний протягом усієї другої партії й особливо на тай-брейку. Він постійно чинив на мене сильний тиск.

У третьому сеті в нього був лише один шанс зробити брейк, але я добре подав і залишався в грі, продовжуючи виконувати свій план. Думаю, в кінцівці, я став грати більш упевнено і дуже добре направляв м'яч", - додав болгарин.

Завдяки виходу до фіналу Грігор Димитров уперше з листопада 2018 року повернеться в топ-10 світового рейтингу і посяде дев'яте місце. У разі виграшу титулу, він зможе піднятися на 7-й рядок.

32-річний Григор Димитров втретє в кар'єрі зіграє у фіналі "Мастерса". Він виграв титул у Цинциннаті-2017 і програв у вирішальному поєдинку на турнірі в Парижі наприкінці минулого року. Загалом для болгарського тенісиста це буде 20-й фінальний поєдинок на рівні АТР-туру, в якому він боротиметься за свій 10-й титул.

У вирішальному матчі турніру в Маямі Грігор Димитров зіграє проти третьої ракетки світу Янніка Сіннера, якому двічі програв у минулому сезоні (Маямі та Пекін) і обіграв на турнірі в Римі 2020 року.