Світовий теніс / ATP –
Яннік Сіннер: "Неділя - це чудовий день для тенісистів. Якщо ти все ще на турнірі, це означає, що це найкращий день"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() У півфінальному матчі на американському "Мастерсі" Сіннер обіграв чинного чемпіона Данила Медведєва. - Чи вважаєте ви, що цей матч був одним із найкращих у вашій кар'єрі? - Цього я не знаю, але, безумовно, я дуже радий знову дійти до фіналу. Сьогодні був чудовий день для мене. Старт матчу був дуже добрим і якісним, і я щасливий, що так відіграв. - Зараз рахунок ваших особистих зустрічей із Медведєвим 6-5 на його користь, але ви виграли п'ять матчів поспіль. Очевидно, щось змінилося, і щось з того, над чим ви працювали, дало результат. - Буде цікаво спостерігати за тим, що станеться в майбутньому, що він змінить, що мені потрібно буде добре розуміти. Але, безумовно, він той суперник, який зробив мене кращим гравцем. Іноді не так важливо, як пройде матч, але важливо, як ти розумієш свої поразки і як намагаєшся вчитися. Це те, що я намагався робити останніми роками не тільки з ним, але й з іншими суперниками, і це робить мене, так, кращим гравцем. - Що ви дізналися за останній рік про гру у фіналах і підготовку до фіналів, чого не знали раніше, тоді, коли програвали у боротьбі за титул? - Треба просто насолоджуватися моментом, тому що неділя - це чудовий день для тенісистів. Якщо ти все ще на турнірі, це означає, що це найкращий день, захоплюючий день. Тож я просто намагаюся насолоджуватися цим моментом. Для мене це вже втретє, коли я зможу зіграти у фіналі тут, у Маямі. Це дивовижне досягнення особисто для мене. І поза тим, я сподіваюся, я зможу отримати колись і трофей переможця. Якщо ні, то це знову ж таки чудовий результат, чудова можливість, і це все. Першого разу, коли я пройшов у фінал, я не міг спати всю ніч. Вдруге, минулого року, я був розслаблений, тому що я пройшов через періоди, коли я вже, знаєте, набув досвіду. Зараз я інший гравець, інша людина. Сподіваюся, цього разу я впораюся з цим трохи краще. Якщо виграю - добре. Якщо ні, це знову ж таки гарний результат. - Якщо дивитись загалом, ваша статистика у 2024 році 21 перемога і одна поразка. Наскільки ви взагалі здивовані таким чудовим початком року для вас? - Я здивований, це точно. Це те, чого я точно не очікував. Але це також показує, що я рухаюсь поступово і що відбувається, те відбувається. Ти не можеш контролювати все. Ви просто можете контролювати емоції, бажання вдосконалюватися з кожним днем, і це все. Я дуже задоволений тим, який сезон я проводжу. Хто б не був щасливий? Але з іншого боку, я знаю, що гравці вивчають мене, дізнаються про мене більше, тож я маю бути готовим. Як ми бачили, мені було важко на цьому турнірі, і це також показує, що кожен день відрізняється від іншого. Сьогодні я чудово почувався на корті. Можливо, в неділю я не буду почуватися добре. Я не знаю, що буде відбуватися завтра, тож треба просто жити одним днем. Сьогодні Яннік Сіннер у фіналі Miami Open зустрінеться з Григором Димитровим. Початок матчу - не раніше 22:00 за Києвом.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться