Світовий теніс / WTA

Богота. Марія розпочала захист титулу, 19-річна Тодоні святкувала дебютну перемогу в основній сітці

Результати матчів першого кола на турнірі WTA 250 у Колумбії
Copa Colsanitas presentado por Zurich - WTA 250
Богота, Колумбія • 1-7 квітня • грунт • $267,082
Чинна чемпіонка: Тат'яна Марія (Німеччина)

Юле Німаєр (Німеччина) - Нурія Бранкаччо (Італія, Q) 6:2, 6:3
Рената Сарасуа (Мексика) - Маріана Ізабель Ігіта Барраса (Колумбія, WC) 6:0, 6:0
Камілла Рахімова (-, 8) - Валентина Медіорреаль Аріас (Колумбія, WC) 6:4, 6:7(6), 6:1
Лаура Пігоссі (Бразилія) - Надя Подороска (Аргентина, 5) 6:4, 6:1
Ірина Бара (Румунія) - Катаріна Завацька (Україна, Q) 2:6, 6:3, 6:4
Сара Еррані (Італія) - Юлія Стародубцева (Україна) 6:2, 7:6(5)
Сара Соррібес Тормо (Іспанія, 3) - Марія Тимофєєва (-) 6:1, 6:3
Каміла Осоріо (Колумбія, 6) - Марина Стакушич (Канада, Q) 6:4, 6:2
Анка Тодоні (Румунія) - Лукреція Стефаніні (Італія) 4:6, 6:2, 6:4
Хулія Ріера (Аргентина) - Еміліана Аранго (Колумбія) 6:0, 6:3
Тат'яна Марія (Німеччина, 2) - Анна Бондар (Угорщина) 6:3, 6:2

+

Рената Сарасуа перервала п'ятиматчеву серію поразок і здобула першу перемогу за останні півтора місяці. Востаннє мексиканка вигравала матч в основній сітці турніру WTA три роки тому, коли вийшла до другого кола у Маямі (WTA 1000).

Анка Тодоні вперше виграла матч в основній сітці турніру WTA. Для 19-річної румунки це другий виступ в основі: у лютому вона отримала wild card у Клуж-Напоці (WTA 250), де програла у першому колі.

Пари суперниць у другому колі: Боузкова - Баптист, Монрой/Джонс - Зігемунд, Букша - Німаєр, Сарасуа - Рахімова, Пігоссі - Бара, Еррані - Соррібес Тормо, Осоріо - Тодоні, Ріера - Марія.