Ешторіл. Тім здобув першу перемогу в основній сітці турніру ATP цього сезону, Боржеш обіграв Пуя, програвши перші вісім геймів

Ян Чоінскі (Велика Британія, Q) - Жуан Фонсека (Бразилія, WC) 6:2, 6:7(5), 6:4

Артур Фіс здобув 10-ту перемогу в сезоні на турнірах АТР. Його суперник - 35-річний Жуан Соуза провів свій останній матч у кар'єрі. За вихід у чвертьфінал французький тенісист зіграє проти Крістіана Гаріна.

Домінік Тім утретє за три очних зустрічі переміг Максиміліана Мартерера і здобув першу перемогу в основній сітці турніру ATP цього року. У другому колі австрійцю протистоятиме Рішар Гаске (3:3 в особистих зустрічах).

Нуно Боржеш програв перші вісім геймів свого матчу проти колишнього гравця топ-10 Люки Пуя, але в підсумку зумів здобути перемогу. У наступному колі португалець зіграє проти третього сіяного Лоренцо Музетті.