Г'юстон. Томпсон відіграв три матчболи і вдруге в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі на ґрунті, Тіафо успішно почав захист титулу

Френсіс Тіафо (США, 3) - Джеймс Дакворт (Австралія) 6:2, 6:7(4), 7:5
Джордан Томпсон (Австралія, 6) - Александар Ковачевич (США) 4:6, 7:6(1), 7:6(7) - відіграв 3 матчболи

Френсіс Тіафо вийшов у свій третій поспіль чвертьфінал на турнірі в Г'юстоні, зрівнявши рахунок в особистих зустрічах із Джеймсом Даквортом (2:2). Наступним суперником американця стане Джордан Томпсон. Зазначимо, що Тіафо програв у своїх п'яти останніх чвертьфінальних матчах.

Джордан Томпсон вдруге в сезоні виграв матч, який тривав понад 3,5 години. Під час поєдинку австралієць відіграв три матчболи (один у другому сеті і два у вирішальному). Томпсон вдруге в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру АТР на ґрунті (перший був також у Г'юстоні, 2019 року).