Світовий теніс / WTA

Чарльстон. Пегула відіграла матчболи на шляху до 1/2 фіналу, Саккарі зіграє проти Коллінс

На турнірі WTA 500 у Сполучених Штатах завершилися чвертьфінальні матчі
Credit One Charleston Open - WTA 500
Чарльстон, США • 1-7 квітня • грунт • $922,573
Чинна чемпіонка: Онс Жабер (Туніс)

Чвертьфінал

Джессіка Пегула (США, 1) - Вікторія Азаренко (-, 12) 6:4, 3:6, 7:6(7)
Дар'я Касаткіна (-, 4) - Жаклін Крістіан (Румунія) 6:7(4), 6:2, 6:3
Марія Саккарі (Греція, 3) - Вероніка Кудерметова (-, 9) 6:2, 6:4
Даніель Коллінс (США) - Елізе Мертенс (Бельгія, 11) 6:3, 6:4

+

Джессіка Пегула відіграла чотири матчболи на тай-брейку вирішального сету, до цього не реалізувавши стільки ж у десятому геймі, коли вела 5:4 на подачі суперниці. За вихід до фіналу американка боротиметься з Дар'єю Касаткіною, яку обіграла у 2021 році на турнірі WTA 1000 у Римі та минулого сезону на турнірі WTA 500 у Токіо.

Даніель Коллінс взяла реванш в Елізе Мертенс за поразку на старті сезону в Гобарті та вийшла вперед у рахунку очних протистоянь (4-3). Американка виграла вже 11-й матч поспіль і далі зустрінеться з Марією Саккарі, з якою грала тричі на хардових турнірах і здобула одну перемогу (торік у Монреалі).