Підсумки четвертого ігрового дня на турнірі ATP Masters 1000 у Монако
Монте-Карло, Монако • 7-14 квітня • грунт • €6,410,670

Лоренцо Сонего (Італія, LL) - Фелікс Оже-Альяссім (Канада) 6:4, 7:5
Уго Умбер (Франція, 14) - Чжан Чжічжень (Китай) 6:1, 6:4
Губерт Гуркач (Польща, 10) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія, Q) 7:5, 7:6(4)
Каспер Рууд (Норвегія, 8) - Алехандро Табіло (Чилі) 6:2, 6:4
Карен Хачанов (-, 15) - Франсіско Серундоло (Аргентина) 4:6, 6:4, 6:3
Данило Медведєв (-, 4) - Гаель Монфіс (Франція, WC) 6:2, 6:4
Хольгер Руне (Данія, 7) - Суміт Нагал (Індія, Q) 6:3, 2:1 перервано через дощ
Григор Димитров (Болгарія, 9) - Міомір Кецманович (Сербія) 6:4, 2:1 перервано через дощ

• Монте-Карло. Попирін переміг чинного чемпіона Рубльова, Циципас став суперником Звєрєва

Лоренцо Сонего, який замінив в основній сітці Карлоса Алькараса, вперше з 2019 року пройшов до 1/8 фіналу "Мастерса" в Монте-Карло. Італієць зрівняв рахунок у протистоянні з Феліксом Оже-Альяссімом (2-2), здобувши другу перемогу поспіль. Наступним суперником Сонего стане француз Уго Умбер (рахунок особистих зустрічей: 2-2).

Губерт Гуркач здобув третю перемогу поспіль у протистоянні з Роберто Баутістою Агутом (загальний рахунок став 3-3) і виграв шостий матч поспіль на ґрунті. В 1/8 фіналу поляк зіграє проти 10-ї ракетки світу Каспера Рууда. У 2022 році тенісисти обмінялися перемоги в особистих зустрічах.

Гаель Монфіс вчетверте зіграв проти Данила Медведєва і зазнав другої поразки. Французький тенісист лідирував 4:1 у другому сеті, але не зумів утримати свою перевагу.