Монте-Карло. Де Мінор уперше зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" на ґрунті, Циципас не без проблем переміг Зверєва

Григор Димитров (Болгарія, 9) - Міомір Кецманович (Сербія) 6:4, 6:3

Хольгер Руне і Григор Димитров здобули перемоги в матчах, які не вдалося вчора дограти через дощ, і пізніше сьогодні зіграють один з одним за вихід до чвертьфіналу.

Це буде їхній перший очний поєдинок на ґрунті. Болгарин лідирує в протистоянні 2-1, обігравши данця в цьому сезоні, у фіналі турніру в Брісбені.

Третє коло
Карен Хачанов (-, 15) - Данило Медведєв (-, 4) 6:3, 7:5
Алекс де Мінор (Австралія, 11) - Олексій Попирін (Австралія) 6:3, 6:4
Стефанос Циципас (Греція, 12) - Олександр Зверєв (Німеччина, 5) 7:5, 7:6(3)

Алекс де Мінор уперше зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" на ґрунті. Де Мінор втретє зіграв проти Олексія Попиріна і здобув другу перемогу в цьому протистоянні. За вихід до півфіналу австралієць побореться з переможцем зустрічі Лоренцо Музетті - Новак Джокович.

Стефанос Циципас здобув 6-ту перемогу в 15-му поєдинку проти Олександра Зверєва, при цьому 5-й раз переміг його на ґрунті. У другому сеті грек лідирував 5:0, але втратив свою перевагу і ледь не програв партію. Циципас виграв 90-й матч на "Мастерсах" і вчетверте пройшов до 1/4 фіналу в Монте-Карло. Наступним суперником грецького тенісиста стане Карен Хачанов, у якого він виграв 7 із 8 очних поєдинків.